Česká kozmetika Finline Gold

Prostredníctvom kozmetickej rady Finline Gold vám ponúkame kvalitné a osvedčené prípravky, ktoré pomôžu zdokonaliť váš vzhľad, oddiali starnutie pleti a udrží vašu sviežosť.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

  POPIS PRODUKTU: Jojobový krém sa uplatňuje

naša cena 7,80 €

img


POPIS PRODUKTU: Vita E očný krém sa jedinečne

naša cena 15,70 €

img


POPIS PRODUKTU: Balzam na suchú pleť je

naša cena 10,70 €

img


  POPIS PRODUKTU: Mimoriadne ľahký krém Niance má

naša cena 7,80 €

img


    POPIS PRODUKTU: Balance ošetruje citlivú a

naša cena 7,80 €

img


    POPIS PRODUKTU: Adolor špeciál je vhodný

naša cena 7,80 €

img


    POPIS PRODUKTU: Suntime plus je veľmi

naša cena 7,80 €

img

Výnimočnosť kozmetických prípravkov Finline Gold je daná maximálnou dosiahnuteľnou hydratáciou, ktorá tvorí najlepší štít v boji proti starnutiu.

Jedná sa o prírodnú kozmetiku, ktorá obsahuje cenné kozmetické suroviny, ako sú jojobový olej, mandľový olej, výťažky z liečivých bylín, panthenol, komplex vitamínov vrátane vitamínu E.

Patentovaná vákuová technológia spôsobuje, že nedochádza ku znehodnoteniu dôležitých zložiek a účinných látok, čím sa odlišuje od bežných metód založených na tepelnom spracovaní. Tento postup garantuje zachovanie účinných látok vo veľmi silnom koncentráte.

Prípravky sú maximálne bezpečné, znášanlivé a ideálne pre európske podnebie. Predstavuje prirodzenú ochranu UV žiarením.

Zákazník má možnosť zaobstarať si kozmetikuFinline Gold za veľmi prijateľnú cenu. Výhodou je, že ju môže požívať každá žena bez rozdielu veku.