Studio MAWU

Vítajte v mojom Studiu MAWU.   Inšpirovala som sa západoafrickou mesačnou Bohyňou MAWU známou ako Matka Zem, Bohyňa stvorenia. Kráľovnou víl a Bohyňou pôdy. Našla som s ňou poznanie ženskej krásy, sily a vášne. Podporuje moju kreativitu, univerzálny zákon, vášeň, hojnosť a materstvo.  Stará sa o to, aby potreby nás všetkých boli čo najviac pokryté, bez toho, aby poškodzovali planétu.  Všetko, čo je na tejto planéte  krásne a čo som zo svojej duše vedela dať, ponúkam Vám.

Všetky moje šatky ako aj všetky výrobky hand made sú vyrábané s láskou, pozitívnou energiou. Všetky šatky a šály majú dušu a energiu človeka, ktorý tvorí z láskou.
Ponúkam aj špeciálne šatky – Miluj svoj život – sú to mini šatky na ruku, kabelku alebo ako darček pre Vašu blízku a milovanú osobu. Sú milé a každá má pozitívnu afirmáciu od Louisy L.Hay, spisovateľky , ktorá svojimi knihami lieči srdce aj dušu.

 

 

Obrazy

 

Maľovaniu som sa začala venovať už v roku 1996. Bol to môj prelomový rok v živote.

Môj otec maľoval obrazy ako amatérsky umelec. Napriek obrovskému talentu, obrazy viseli u nás doma všade. Nechodili po výstavách a všetko krásne, čo mal v sebe neukázal naplno svetu.

Keď som mu povedala, že asi aj ja to tak cítim, že chcem maľovať, pretože som v tom čase menila smer života a všetky nahromadené city, smútky, bolesti a aj radosti sa drali na povrch, dal mi päť základných farieb a povedal : MAĽUJ!!

Začala som.

Až po desiatom obraze som dostala uznanie. Skôr to pripísal láske, ktorú som prežívala a to ovplyvnilo aj moju tvorbu.

Nájdete v mojej ponuke aj reprodukcie obrazov aj slávnych maliarov. Je to čas, keď veľmi chcem maľovať a čas, keď práve tento obraz ovplyvnil môj život.

Moje originálne obrazy sú pocitové, náladové a vnímajú vždy dnešný deň.

Maľujem pre dnes a keď to zajtra bude iné, nevadí.

Dnes je dôležitý,  je to najkrajší deň. Dnes je aj Váš najkrajší deň. Tak si tú galériu užite.

Monica Cadre

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Dobré kvety -  harmónia farieb - veselý,

naša cena 159,00 €

img


Jablková víla 100% hodváb, rozmer 90x90 cm šatka

naša cena 55,00 €

img


Maľovaný porcelán, farby sú fixované teplom. Je

naša cena 19,90 €

img


Pokoj v duši Akvarelový obraz A4 v klipovom ráme

naša cena 25,00 €

img


Protea exotické kvety obrázok veľkosti A4 maľovaný

naša cena 40,00 €

img


Tulipány obraz vo veľkosti A4, maľovaný

naša cena 40,00 €

img