Locherber kozmetika

Motto LOCHERBER znie:
Existuje účinnejší liek ako láska?"

Švajčiarska kozmetika Locherber

 

LOCHERBER Švajčiarska čistota a dokonalosť, jemné pohladenie krémov Locheber. Široká škála veľmi kvalitnej a jemnej kozmetiky, ktorá si získala milioný spokojných zákazníkov po celej Európe. Používaním kozmetiky Locherber Vaša pleť bude jemná, zdravá a krásna.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Ochrana a hlboká hydratácia. Nemastí, okamžite sa

naša cena 32,00 €

img


Každodenná hydratácia normálnych až suchých typov

naša cena 19,00 €

img


NOVINKA !, revolučný biotechnologick komplex na

naša cena 31,00 €

img


NOVINKA !, ideálny doplnok krému B.T.Y., ktorý

naša cena 31,00 €

img


NOVINKA   Rozžiari Váš pohľad   30 ml POPIS  

naša cena 32,00 €

img


NOVINKA! Jeho vzácna textúra prekvapí okamžitým

naša cena 50,00 €

img


intenzívne sérum s koloidným zlatom intenzívne

naša cena 40,00 €

img


špeciálny spevňujúci prípravok proti vráskam pre

naša cena 27,00 €

img


Lifting uhladzuje a udržuje mladé tie zóny, na

naša cena 32,00 €

img


bohatý hydratačný krém pre zrelú, suchú alebo

naša cena 28,00 €

img


Zmierňuje a redukuje estetické problémy, ktoré sú

naša cena 30,00 €

img


špeciálna hydratačná emulzia je pre dehydrovanú

naša cena 22,00 €

img


Motto LOCHERBER znie:
Existuje účinnejší liek ako láska?"

Švajčiarska kozmetika Locherber

 

LOCHERBER Švajčiarska čistota a dokonalosť, jemné pohladenie krémov Locheber. Široká škála veľmi kvalitnej a jemnej kozmetiky, ktorá si získala milioný spokojných zákazníkov po celej Európe. Používaním kozmetiky Locherber Vaša pleť bude jemná, zdravá a krásna.

V novom storočí si Locherber vybral naturálnu cestu, kde všetko tvorstvo, zvieratá v nej zahrnuté, môžu žiť v úplnej harmónii podľa vyšších etnických zákonov.

Robíme to s entuziazmom, vždy s veľkým rešpektom k dôležitým životným hodnotám, ako láska k nášmu rodisku, malému a výnimočnému Canton St. Gallen vo Švajčiarku, kde naturálny štýl prevláda v každodennom živote.

V minulom storočí rodina Locherber založila vysoký štandard zberu a spracovania výnimočných liečivých byliniek a rastlín, ktoré dodávajú krásu a vitalitu vašej pokožke. Celý život sme venovali prostriedky, ktoré poukazujeme nášmu vývoju optimálnych produktov, ktoré ponúkajú okamžitý viditeľný výsledok.

Záruka novej pokožky dnes ... a zajtra, s pozoruhodnými liečebnými účinkami je cieľom dnešného a budúceho naturálneho vývoja.

 

Locherber Starostlivosť o tvár, krk a dekolt, prírodná kozmetika.
Bylinky pre krásu


Rastlinný materiál sa používal na kozmetické účely vo všetkých starovekých kultúrach. Pred sedemtisíc rokmi pôvodné kmene v údolí Nílu výťažkami maľovali a natierali.
Egypťania prebrali ich skúsenosti a rozvinuli ich do priemyselnej prípravy skrášľovacích prípravkov na religiózne rituály a slávnostné príležitosti.
Staroveký Gréci zmenili zameranie kozmetiky z rituálnej na osobnú, rozvíjajúc filozofiu všeobecného zdravia a krásy blízku našej modernej predstave. Slávny lekár Hippokrates sformuloval základy dermatológie a odporúčal racionálne stravovanie, cvičenie kúpele a masáže na zlepšenie fyzického zdravia a krásy. Rimania však neskôr však holdovali vonným rituálom a telesným pôžitkom, ku ktorým patrilo aj prejedanie sa. Rimania poznali už v prvom storočí n. l. štyri knihy o kozmetických prípravkoch s receptami bielenie, farbenie a mastenie vlasov, na zamedzenie tvorby vrások a zaobchádzanie s telesnými vôňami.
V čase renesancie sa starostlivosť o pokožku nechápala ako súčasť medicíny. Recepty na mydlá, krémy a liečivé rastlinné vody boli zozbierané a zapísané v herbároch a v domácich príručkách, ktoré sa dedili z matky na dcéru.Komerčné kozmetické prípravky
V priebehu devätnásteho storočia sa kozmetika stala najmä v západnej Európe organizovaným priemyslom. Ponukou kozmetického prípravku verejnosti nasledovali ďalšie ponuky od ďalších výrobcov. Inovované používanie ochranných prostriedkov a masová produkcia vytvorili nebývalý výber krémov, mastí, vôd či olejov. S používaním chemických prostriedkov sa však zvýšil počet alergií, preto následne vzrástol dopyt po prírodných prípravkoch, ktorý má stúpajúcu tendenciu.

 


Rastlinná kozmetika
Ak si kupujeme kozmetické prípravky sami, musíme poznať ich zloženie. Skontrolujte ich každú prísadu, čerstvosť a čistotu. Kozmetické prípravky , ktoré Vám ponúkame, sú kombináciou súčastných znalostí s tradičnými prísadami vysokej kvality a metódami nadobudnutými dlhoročnými skúsenosťami.