D -drops 30 ml

5/5 (3 Reviews)

Blesková doprava

Doručujeme ZADARMO pri nákupe nad 80€. Slovenskou poštou  – dobierka 3,80 € alebo GLS kuriérom – pri dobierke 4,60 €

Nákupy so zárukou

Na vrátenie balíčku u nás máte 14 dní.

Pravosť - originalita

Všetky naše výrobky sa nakupujú priamo od značky alebo autorizovaných dovozcov značky.

25,00

D -drops 30 ml

25,00

5/5 (3 Reviews)

Nedostatok vitamínu D postihuje podľa odhadov až 70% populácie. Dávkovanie prípravku je ľahké, môže sa podávať zamiešaný do pokrmu alebo nápoja. Forma tekutiny zabezpečuje zásoby vitamínu D pre celú rodinu. Dlhodobý nedostatok vitamínu D stupňuje riziko týchto ťažkostí: slabé kosti, časté zlomeniny, časté infekcie, infekcie dýchacích ciest, sezónne depresie, svalová slabosť.

Vitamín D má okrem toho, že je nevyhnutný pre zdravie našich kostí, aj niekoľko ďalších životne dôležitých úloh. Väčšina ľudí však neprijíma dosť vitamínu D, a to dokonca ani v zimných mesiacoch. Pritom podľa nedávnych štúdií nedostatok tohto vitamínu okrem iného blokuje správnu činnosť imunitného systému, ktorý je vitamín D na bunkovej úrovni schopný kontrolovať. Na jednej strane, keď je hladina vitamínu D v krvi optimálna, zvyšuje sa odpoveď imunitného systému na vonkajšie útoky, a tak náš obranný systém môže bojovať proti infekciám na viacerých „frontoch“ a účinnejšie nás chráni. Na druhej strane nedostatok vitamínu D zohráva výraznú úlohu pri autoimunitných chorobách, ktoré stále viac a viac komplikujú ľudské životy a ich počet má v rodinnej anamnéze stúpajúcu tendenciu. Kým vitamín D na jednej strane zvyšuje imunitnú odpoveď na patogény, na strane druhej obmedzuje útoky proti vlastným tkanivám. Štúdie dokázali, že hlavným dôvodom vzniku cukrovky, reumatoidnej artritídy, roztrúsenej sklerózy, lupusu, atď. je nedostatok vitamínu D. A čo viac, pravidelne zverejňované štúdie dosvedčujú mimoriadnu účinnosť vitamínu D aj pri autoimunitných chorobách. Podporte optimálnu činnosť svojho imunitného systému správnym dopĺňaním vitamínu D!

Dávkovanie : 3 kvapky denne v nápoji

 

95  mg Zmes triglyceridov so stredne dlhým reťazcom
30 mcg  Vitamín D (cholekalciferol)
Prídavné látky: deionizovaná voda (objemové činidlo), prírodná pomarančová príchuť (zvýrazňovač chuti), esenciálny citrónový olej (zvýrazňovač chuti).

 

5/5 (3 Reviews)

Najpredávanejšie

5/5 (5 Reviews)
4,75
5/5 (4 Reviews)
20,00
5/5 (3 Reviews)

Dr.Jacobs, Medveď natural

ReiChi Cafe 180gr. -s guaranou

15,00
5/5 (5 Reviews)

črevo a trávenie

DuoLife Collagen 750ml

35,00
4.8/5 (5 Reviews)
20,00
5/5 (4 Reviews)
4,75